top of page
Szukaj

Książka „Dar Dysleksji” Ronalda Davisa ponownie dostępna!


[EDYCJA styczeń 2024] Ponieważ nakład znów się wyczerpał, a wydawnictwo Zysk nie było zainteresowane wznowieniami, z grupką przyjaciół zrobiliśmy nowe tłumaczenie aktualnego oryginału. Książka dostępna tutaj. Podzielcie się wrażeniami po lekturze!

________

Bardzo się cieszę, że mogę się podzielić z Wami dobrą wiadomością! Ze względu na wielkie zainteresowanie i zapotrzebowanie rynku, książka “Dar dysleksji” Ronalda Davisa została właśnie wznowiona przez wydawnictwo Zysk i na dniach będzie już dostępna w księgarniach.

Uważam, że książka ta niezwykle prosto i zrozumiale opisuje fenomen dysleksji i jej rozliczne aspekty. Daje nie-dyslektykom, możliwość jej rozpoznania i pomaga w zrozumieniu złożonej natury problemów, jakie może ona powodować zarówno u dzieci, młodzieży jak i u dorosłych.

Jako certyfikowany doradca Metody Davisa przestudiowałam „Dar Dysleksji” dogłębnie i muszę przyznać, że stał się dla mnie wielką pomocą i inspiracją.


Chętnie przedyskutuję wszelkie pytania, które mogą powstać podczas lektury. Oczywiście jestem do dyspozycji, aby pomóc uporać się z dysleksją na poziomie profesjonalnym.

Czekam na wiele ciekawych i mam nadzieję pomocnych rozmów.81 wyświetleń

Commentaires


bottom of page